Плитка гіпсова Австрійська Цегла

  • Про гіпсову плитку
  • Характеристика
  • Переваги
  • Рекомендації
  • Приклади робіт
  • Ціна
  • Перева співпраці з Rosso Nero

Пропонуємо вашій увазі декоративну гіпсову плитку, яка створює імітацію старої цегли, плитку є легким продуктом, тому ми можемо використовувати їх на будь-якому типі внутрішніх стін, виготовлені з безпечної гіпсо-керамічної суміші, завдяки чому цегла має ідеальний білий колір та дивовижну якість, яка ми можемо гарантувати його розміри 20 x 6,5 x 1,5 см 69 цеглин на 1 м2 в розрахунку на стик см, а ціна за м2 становить лише 40 злотих у рекомендованій якості

Цегляний завод рекомендує римську цеглу в унікальному варіанті:

Стара римська біла цегла: це ремесло, створене із пристрастю та максимальною увагою до деталей.

Всього 30,00 злотих за 0,5 м2 – ПІВМЕТР ЦЕГЛИ ЗА ЧУДОЖНОЮ ЦІНОЮ!

УВАГА!!! Наш продукт PREMIUM унікальний. Чому?

ЦЕГЛА РУЧНОГО ЗРОБЛЕННЯ ЗАМОВНИКОМ: Ми виготовляємо цегляну лінію, а не центр цегли, завдяки чому виріб виглядає чудово! На стіні не буде відсутній цегли, грані забезпечують чудовий вигляд без зайвих витрат.

ІННОВАЦІЯ: Наша цегла має унікальну рецептуру, це не просто гіпс, ми ставимо якість на перше місце. Ряд натуральних добавок збагачує кожну цеглу, це незаперечна перевага, коли ми думаємо про гідний продукт багато років, бажаючи зберегти своє здоров’я і здоров’я всієї родини.

ЕКОЛОГІЧНО – АРМОВАНА ЦЕГЛА – МАЄ МІКРОАРМУВАННЯ: Ми озброюємо наші цеглини, завдяки чому вони просто міцніші та кращі в порівнянні з іншими продуктами, доступними на ринку. Наш продукт є більш насиченим і довговічним, а правильне сушіння означає, що нам не доведеться турбуватися про вологу та вицвітання.

ПЕРСОНАЛІЗАЦІЯ ЦЕГЛИ: Наш продукт кожного разу персоналізований, а тому унікальний. Це не так званий «масовий ринок». Виготовляємо за вашими специфікаціями за запитом.

Цегла доступна в розстрочку!

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.